Aydın diş hekimi başlığı altında çalışan alanında uzman pek çok diş hekimi bulunmaktadır. Bu uzman hekimler ; çarpık , yanlış sıralanmış , eksik, sararmış, kırık dişler ve bunun gibi şikayetlerle  tedavi için gelen  hastalarımıza yenilikçi tanı ve tedavi yaklaşımlarına başvurarak hizmet vermektedir. Ağız ve diş sağlığı sorunları her yaştan bireyin hayatını etkileyebilecek bir durum olduğundan yaşanan ufak sorunların bile hayat standartlarına olumsuz etkileri olabileceğinin farkında olunmalı ve derhal bir uzmanın yardımını alınmalıdır.Aksi halde gözardı edilen şikayetler zaman içerisinde daha ciddi sorunlara yol açabilir. Hekimlerimiz yenilikçi tanı yöntemleriyle sorunu tespit ederek hastaya en uygun tedavi şeklini belirlemektedir.

Aydın Diş Hekimliği Merkezinde Verilen Hizmetler

Diş tedavileri genellikle uzun soluklu tedavilerdir. Hastaların hekimlerinin tavsiyelerine eksizsiz uymaları gerekmektedir aksi taktirde zaten uzun olan bu sürecin daha da uzamasına sebebiyet verebilirler.  Aydın diş hekimi merkezinde tedavi görebileceğiniz alanlar şunlardır;

  • Diş hastalıkları ve tedavisi
  • Endodonti,
  • Protetik diş tedavisi
  • Ortodonti ve pedodonti,
  • Ağız, diş ve çene hastalıkları radyolojisi
  • Ağız, diş ve çene cerrahisi

 Bu alanlarda, alanında uzmanlığını almış hekimler tarafından modern teknoloji yöntemlerini kullanarak hizmet verilmektedir ve kişiye özel bir tedavi planı uygulanmaktadır. Ayrıca tedavi için başvuran hastalara ağız ve diş sağlığı bakımında dikkat etmesi gereken hususlar hakkında kapsamlı bilgiler verilmektedir. Merkezin Sağlık Bakanlığınca denetlendiğinden tüm sağlık ve hijyen kurallarına uyulduğundan emin olabilir ve güvenle tedavi olabilirsiniz.